Ümraniye Kombi ve Petek Temizliği Servisi 0850 304 4053

Ümraniye Petek Temizliği

Ümraniye Petek Temizliği

Kış aylarında sürekli olarak kullanmış olduğumuz peteklerin uzun ömürlü olması için bakımlarını yaptırıp temizlenmesi gerekmektedir. Peteklerden verimli bir hizmet alabilmek, kış aylarında ısı iletmesini sağlamak için belirli aralıklarla temizliğinin yapılması lazımdır. Peteklerin temiz olması ısı iletmelerini oldukça üst seviyelere çıkartmaktadır. Temiz olmayan peteklerde ise ısı kaybı yaşanmaktadır. Isı kaybı yüzünden kış aylarında ısınamaz ve kombinizin ayarını daha da yükseltirsiniz. Ancak bu durumda daha fazla doğalgaz faturasına maruz kalırsınız. Peteklerin bulunduğu yerlerde ev veya iş yerlerinde ısı yalıtımının yapılmış olması tek başına yeterli olmamaktadır. Isı yalıtımına destek olarak peteklerinde temizliğinin yapılmış olması gerekmektedir. Ümraniye petek temizliği firması olarak istediğiniz zaman firma telefon numaralarımızdan bizlere ulaşabilmektesiniz. Alanında uzman ve profesyonel ekibimizle sizlere sunmuş olduğumuz temizliğin garantisini veren bir firmayız.

Kalorifer tesisatının iç kısımlarında özelikle de sıcak olduğundan bakteriler oluşmaktadır. Daha sonrasında ise bakterilerden dolayı çamurlaşma ve tortullaşma görülmektedir. Bu sebeplerden dolayı kaloriferin iç kısmı kirli bir hal almakta ve temizlenmesi gerekmektedir. Temizlenmeyen kaloriferlerde kirlerden dolayı filtre ve kir tutucularda tıkanıklık oluşur ve bu bölümler görevini yerine getiremez hale gelmektedir. Ümraniye petek temizleme firması olarak tecrübeli çalışanlarımızla kısa sürede peteklerinizin temizliğini yapmaktayız. Peteğin temizliğine alt kısımdan başlayarak kaliteli cihaz kullanarak kalorifer ve peteklerin içi güzelce temizlenerek siz değerli müşterilerimize teslim etmekteyiz.

Pete temizliği kolay gibi görünse de zaman ve profesyonellik isteyen bir iştir. Petek temizliğini kendiniz yardım almadan kısmen yapabilirsiniz. Ancak buna uzun zaman ayırmanız gerekmektedir. Petek temizliği Ümraniye firması olarak bizi tercih ettiğinizde profesyonel ekibimizle kısa sürede peteklerinizin temizliğini halletmekteyiz. Temiz olan petekleriniz sayesinde kombinizin ayarını çok yükseltmeden kullanabilmektesiniz. Kaloriferleriniz randımanlı olarak çalışarak verimli bir ısınma sağlamış olursunuz. Kaloriferlerde eşit ısı dağlımı oluşur. Bunlar sonucunda doğalgaz faturanızda azalarak, daha az para ödemiş olursunuz. Firmamızı tercih edip kendiniz temizlemediğiniz için zamanınızda size kalmış olur. Tecrübeli çalışanlarımız sayesinde evinizi kirletmeden temizliği yapmaktayız. Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now ButtonHEMEN ARAYIN