Sultanbeyli Kombi ve Petek Temizliği Servisi 0850 304 4053

Sultanbeyli Petek Temizleme

Sultanbeyli Profesyonel Petek Temizliği

Kış aylarına sayılı günler kala peteklerinizin temizliğini yaptırarak tüm kış boyunca sorunsuz bir ısınma istiyorsanız  Sultanbeyli Petek Temizliği firmamıza ulaşabilirsiniz. kombi derecesinin en yüksek ayarda olmasına rağmen peteklerinizin halen yaşam alanlarınızı yeterince ısıtmadığını düşünüyorsanız şebeke sularında yer alan bazı maddelerin petek borularını tıkamış olduğuna kanaat getirebilirsiniz. Sürekli olarak aksatılan petek temizliği sonucunda böyle durumlarla karşılaşmanız an meselesidir. Bir diğer petek sorunu ise peteklerde dolaşarak ortamı ısıtan sıcak suyun dolaştığı yerlerde kireç meydana getirmesidir. Kireç ve suyun bıraktığı maddeler sıcak suyun yeterin dolaşamayıp bir sirkülasyon yapamamasına, bu durumun sonucunda da ısınma sorunları yaşamanıza neden olur.

Sultanbeyli Petek Temizleme hizmetimiz ile profesyonel ekibimiz aracılığıyla sizlere tam anlamıyla hizmet vermekteyiz. Çoğu insan petek temizliği denilince bu ifadenin yalnızca peteklerde ki biriken havayı aldırmak olarak düşünebilir. Peteklerde biriken havanın aldırılması yaz aylarında kullanılmayan petekler için geçerlidir. Yani hava aldırmak sizlerin petek temizliğinizi tam anlamıyla yaptığınız anlamına gelmemektedir. Bu yalnızca yaz aylarından kış aylarına girerken yapılması gereken bir işlemdir. Peteklerinizin temizliği için güvenilir ellerden planlı bir hizmet almak istediğinizde firmamıza sonuna kadar güvenebilirsiniz. Tüm kombi markalarında profesyonelliğimizi konuşarak sizlere tesisat hizmeti sunmaktayız. Petek temizlerken kullandığımız araç gereçten kullandığımız petek temizleme ürünlerine kadar oldukça hassas oluruz. Temizlik ürünleri seçiminde TSE onaylı ayrıca peteklerinize bakım yapan ürünler kullanmaktayız.

Yıl boyu uygun fiyatlı bir petek temizliği Sultanbeyli hizmeti için bize hemen telefon numaralarımızdan ulaşabilirsiniz. Petek temizleme süresi ise tamamen radyatör sayılarına bağlıdır. Kombinize bağlı kaç radyatör varsa her biriyle teker teker ilgilenerek temizleme işlemi tamamlanır. Bu konuda uzman olanlar petek temizliğin kış ayları gelmeden yapılması gerektiğini söylüyorlar. İlla petek temizliğini kendim yapacağım diyorsanız peteklerinizi sökerek tazyikli su ile yıkayabilirsiniz. Ama bu hamle yalnızca peteklerinizin görünen bölümlerini temizlemenizi sağlayacaktır. Radyatör içlerinde bulunan kireç gibi kirlerin gitmesi bu işlem ile mümkün olmayan bir durumdur. Gerekli teknik bilgileri ve gerekli araç gereçleri ile sizlere petek temizliğini kusursuz bir şekilde vermekteyiz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now ButtonHEMEN ARAYIN