Şişli Kombi ve Petek Temizliği Servisi 0850 304 4053

Şişli Petek Temizliği

Şişli Petek Temizliği

İnsanlar ısınmayı sağlamak için kullanılanlar kullanmaktadır. Doğalgazdan faydalanmak için ise petekler kullanılmaktadır. Petekler ısıyı ileterek soğuk günlerde sınmayı sağlamaktadır. Odanın büyüklüğüne göre kullanılan ortamda sayısı belirlenen peteklerden verimli şekilde yararlanmak için belirli zamanlarda peteklerin bakımlarını yaptırıp, temizlenmesi gerekmektedir. Temiz olmayan peteklerde ise ısı dengeli dağılmadığından dolayı ısı kaybı yaşanır ve kombinizin ısı derecesini yükseltmek zorunda kalırsınız. Isı yalıtımı yaptırarak ortamın ısınmasını sağlamak tek başına yeterli olamamaktadır. Ancak ısı yalıtımı yaptırdıktan sonra petekleri de temizlendiği zamanlarda verimli bir ısınma sağlanmış olunur. Şişli petek temizliği firması olarak bizi tercih ettiğiniz de bütün isteklerinizi firmamızda bulabileceksiniz. Alanında uzman ve profesyonel ekibimizle sizlere sunduğumuz uygun fiyatlarla bizi tercih edebilirsiniz. Telefon numaralarımızdan bizlere ulaşmanız sonucunda tecrübelerimiz sayesinde evinizi kirletmeden peteklerinizi temizlemekteyiz.

Yapmış olduğumuz temizliklerde oldukça titiz davranmaktayız ve müşterilerimize temizliğin garantisini vermekteyiz. Peteğin temizliğinde firmamız çalışanlarının uyguladığı yöntem olarak peteklerin alt kısmından başlayarak temizlemekteyiz. Temizlik sırasında cihaz kullanarak ve peteklerinize zarar gelmesini önleyerek temizliği sonlandırmaktayız. Bakterilerden dolayı kirlenen ve bakterilerden dolayı filtre ve kir tutucularda oluşan tıkanıklıklardan dolayı peteklerin belirli aralıklarla temizlenmesi gerekmektedir. Daha sonrasında ise temizlenmeyen peteklerde bakterilerden dolayı çamurlaşma ve tortullaşma görülmektedir. Şişli petek temizleme firması olarak anlaştığımız sürede ve garanti vererek peteklerinizin temizliğini yapmaktayız. Temizlik sırasında peteklerinize zarar veren kimyasal temizlik malzemeleri kullanmadan ve evinizi kirletmeden hizmet vermekteyiz.

Petek temizliğinin birçok olumlu etkisi vardır. Temizlenen petekler ısınmanıza ve ödediğiniz doğalgaz faturasına olumlu yönde etki etmektedir. Petek temizliği Şişli firması olarak bizi tercih ettiğinizde sizlere garantili bir temizlik hizmeti sunarak, profesyonel ekibimizle kısa sürede peteklerinizin temizliğini halletmekteyiz. Firmamız tecrübeli çalışanları kimyasal temizlik malzemelerinin peteklerde kalıcı hasar bırakmasından dolayı temizlik sırasında tercih etmemektedir. Bu yüzden bizi tercih ederek evinize ve peteklerinize bir zarar gelir mi düşüncesiyle kendinizi daraltmanıza gerek kalmaz. Peteklerinizi temizlettirmenizin her yönden sizlere olumlu etkisi olacağından ayrıca peteklerinizin uzun ömürlü kullanılmasını sağlamış olursunuz. Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now ButtonHEMEN ARAYIN