Sarıyer Kombi ve Petek Temizliği Servisi 0850 304 4053

Sarıyer Petek Temizliği

Sarıyer Petek Temizleme

 

Günümüzde evlerinin yeterince ısınmama sorunuyla sık sık karşılaşılmaktadır. Özellikle evleri kuzey cephede olanlar, alt ve üst katları boş olanlar ve soğuk semtlerde oturanlarda bu sorun daha çok hissedilmektedir. Bu nedenle insanlar ya daha fazla doğalgaz yakmak ya da kimi odaları kullanmamak, duvarlara yalıtım yapmak gibi pek çok yönteme başvurmaktadırlar. Ancak doğalgaz fiyatları ve bütçeler düşünüldüğünde çoğu kişi doğalgazı daha fazla yakmayı tercih etmemektedir. Özellikle soğuk bölgelerdeki insanlar için bu durum çok daha büyük bir sorun olmaktadır. Peki, ne gibi önlemlerle hem faturalarımızı düşürüp hem de daha sıcak bir evde oturabiliriz? Bu konuda internetten veya çevrenizden pek çok şey duymuş olabilirsiniz. Ancak enine boyuna araştırıldığında en faydalı ve pratik çözümün petek temizliği olduğu görülecektir. Bu nedenle bizler de tecrübeli ekibimiz ile siz değerli müşterilerimiz için  Sarıyer Petek Temizliği hizmeti vermekteyiz.

Her meslekte olduğu gibi bizim mesleğimizde de tecrübe en önemli unsurdur. Tecrübesiz birine petek temizleme işini verdiğinizde peteklerinize ve tesisatınıza zarar verip çok büyük zararlara yol açılmasına neden olabilirsiniz. Bu nedenle bu işte tecrübe edinmiş ve müşteri memnuniyeti yüksek olan bir firma ile çalışmalısınız. Bizim firmamız alanında uzman kişilerden oluşan son derece tecrübeli ekibi ile siz değerli müşterilerimize Sarıyer Petek temizleme hizmeti vermektedir. Petek temizliği son derece önemli bir husustur. En iyi ısı verimini alabilmeniz için en fazla iki yılda bir kalorifer peteklerinizin temizlenmesi gerekmektedir. Eğer sizlerin de evinizde bulunan kalorifer petekleri eski gibi ısınmıyorsa, eski verimi almak için daha çok yakmanız gerekiyorsa tesisatınızda tıkanma var demektir. Özellikle 2 yıldan uzun süredir temizleme yapılmayan kaloriferlerde peteklerin bir kısmı sıcakken bir kısmı daha soğuk olabilir veya peteklerin ısınması için daha fazla yakıt doğalgaz kullanmanız gerekebilir. Bunun nedeni kalorifer tesisatınızın içindeki sıcak suyun zamanla kireç oluşturması ve borularınızın tıkanmasıdır. Bu nedenle en fazla 2 yılda bir petek temizliği önerilmektedir. Borulardaki kireçten dolayı sıcak suyun akışkanlığı ve yüzeyle temas olanağını azalmaktadır. Bunun sonucunda ise petekler istenilen düzeyde ısı yayamamaktadır.

Yukarıda nedenlerinden ve sonuçlarından bahsettiğimiz peteklerdeki tıkanıklık sorununu tecrübeli ekibimiz ile aşabilirsiniz. Petek tıkanıklığını yaptığımız temizlik işlemiyle çözdükten sonra sıcak su çok daha kolay şekilde peteklere ulaşacak ve ortama yayılacaktır. Bu sayede doğalgazı daha fazla açmanız gerekmeyecek ve bu durum doğal olarak faturalarınıza da yansıyacaktır. Yani ısınma sorununuzu çözen ve bütçenizi rahatlatacak yol petek temizliğinden geçmektedir. Petek temizliği Sarıyer ekibimiz bu konuda son derece tecrübeli iş arkadaşlarımızdan oluşmaktadır. Ekibimiz bir yandan petek temizlik işlemini yaparken diğer yandan da evinizi kirletmemeye özen gösterir. Peteklerin içindeki kirli suyu ve kireci temizleyerek sizlere daha sıcak bir yuva sağlıyoruz. Bizlere iletişim bölümünden kolayca ulaşabilirsiniz.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now ButtonHEMEN ARAYIN