Sancaktepe Kombi ve Petek Temizliği Servisi 0850 304 4053

Sancaktepe’de Petek Temizliği

Sancaktepe Petek Temizliği

Günümüzde evlerin yeterince ısınmama sorunuyla sık sık karşılaşılmaktadır. Bu nedenle insanlar ya daha fazla doğalgaz yakmak ya da kimi odaları kullanmamak duvarlara yalıtım yapmak gibi pek çok yönteme başvurmaktadırlar. Ancak doğalgaz fiyatları ve bütçeler düşünüldüğünde çoğu kişi doğalgazı daha fazla yakmayı tercih etmemektedir. Özellikle soğuk bölgelerdeki insanlar için bu durum çok daha büyük bir sorun olmaktadır. Peki, ne gibi önlemlerle hem faturalarımızı düşürüp hem de daha sıcak bir evde oturabiliriz? Bu konuda internette veya çevrenizde pek çok şey duymuş olabilirsiniz. Ancak enine boyuna düşünüldüğünde en faydalı ve pratik çözümün petek temizliği olduğu görülecektir. Bu nedenle bizler de tecrübeli ekibimiz ile siz değerli müşterilerimiz için Sancaktepe’de Petek Temizliği hizmeti vermekteyiz.

Özellikle soğuk bölgelerde ısınma sorununun daha fazla hissedildiği malumdur. Geçmiş yıllardaki verilere bakıldığında Büyükçekmece’nin ardından İstanbul’un en soğuk semtinin Sancaktepe olduğu görülmektedir. Bundan dolayı bizler de alanında uzman kişilerden oluşan ekibimiz ile siz değerli müşterilerimize Sancaktepe’de Petek Temizleme hizmeti veriyoruz. Bundan 4-5 yıl önce petek temizliğini bilmeyen insan sayısı çok fazlayken faturaları ve ısınma sorunu gören insanlar arttıkça günümüzde herkesçe bu bakım yapılır hale gelmiştir. Eğer sizlerin de evinizde bulunan kalorifer petekleri eski gibi ısınmıyorsa, eski verimi almak için daha çok yakmanız gerekiyorsa tesisatınızda tıkanma var demektir. Özellikle 2 yıldan uzun süredir temizleme yapılmayan kaloriferlerde peteklerin bir kısmı sıcakken bir kısmı daha soğuk olabilir veya peteklerin ısınması için daha fazla yakıt doğalgaz kullanmanız gerekebilir. Bunun nedeni kalorifer tesisatınızın içindeki sıcak suyun zamanla kireç oluşturması ve borularınızın tıkanmasıdır. Bu nedenle en fazla 2 yılda bir petek temizliği önerilmektedir. Borulardaki kireçten dolayı sıcak suyun akışkanlığı ve yüzeyle temas olanağını azalmaktadır. Bunun sonucunda ise petekler istenilen düzeyde ısı yayamamaktadır.

Yukarıda nedenlerinden ve sonuçlarından bahsettiğimiz peteklerdeki tıkanıklık sorununu tecrübeli ekibimiz ile aşabilirsiniz. Petek tıkanıklığını yaptığımız temizlikle çözdükten sonra sıcak su çok daha kolay şekilde peteklere ulaşacak ve ortama yayılacaktır. Bu sayede doğalgazı daha fazla açmanız gerekmeyecek ve bu durum doğal olarak faturalarınıza da yansıyacaktır. Yani ısınma sorununuzu çözen ve bütçenizi rahatlatacak yok petek temizliğinden geçmektedir. Petek temizliği Sancaktepe ekibimiz bu konuda son derece tecrübeli iş arkadaşlarımızdan oluşmaktadır. Ekibimiz bir yandan petek temizlik işlemini yaparken diğer yandan da evinizi kirletmemeye özen gösterir. Peteklerin içindeki kirli suyu ve kireci temizleyerek sizlere daha sıcak bir yuva sağlıyoruz. Bizlere iletişim bölümünden ulaşabilirsiniz.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now ButtonHEMEN ARAYIN