Okul Petek Temizliği | Petek Temizleme Servisi

Okul Petek Temizliği

Hastane, otel gibi yerleri birçok insan kullandığı gibi okullarda da birçok öğrenci bu ortamı paylaşmaktadır. Okullarda çocukların temiz bir ortamda ders alması için düzenli olarak sınıfların ve lavaboların temizliği yapılmaktadır. Okuldaki çocukların mikrop kapmaması ve hasta olmaması için her yerin temiz ve sağlıklı olması gerekmektedir. Okullarda çocukların ısınması için kullanılan merkezi ısıtma sistemi ve bu ısıyı ileten peteklerin de gerekli zamanlarda temizlenmesi gerekmektedir. Okul petek temizliği için firmamızı tercih edebilmektesiniz. Okullara da hizmet veren firmamız profesyonel ekibimiz sayesinde özenle ve kısa sürede peteklerin temizliğini yapmaktadır. Temizlik sırasında zararlı hiçbir malzeme ve donanım kullanmadan hizmet vermekteyiz. Telefon numaralarımızdan bizleri arayarak randevunuzu oluşturduktan sonra hemen hizmet vermekteyiz.

Okullarda Petek Temizliği Nasıl Yapılır?

Kalabalık ve büyük bir alana sahip olan okullarda merkezi ısıtma sistemi kullanılmasından dolayı evler gibi tek kendine ait ısıtma sistemini kullanan yerlerden farklı temizliği yapılmaktadır. Sistem merkezi olduğundan dolayı tek bir kaynak her tarafa aynı suyu taşır ve dolaştırır. Dolayısıyla okulda petek sayısının çok olmasından dolayı bütün peteklerde oluşan kireç ve çamurlaşma gibi peteklerdeki kirler dolaşan su gibi sistemin her tarafını dolaşarak tıkanıklık ve arıza oluşturmaktadır. Peteklerdeki sorunlarınız içi okul petek temizliği yapan firmamızı tercih ederek ilk günkü temizliğe ulaşabilmektesiniz. Petekler tek tek ayrı ayrı temizlenerek merkeze ulaşılmaktadır.

Petek Temizliği Neden Yapılmalıdır?

Merkezi ısıtma sisteminde kullanılan peteklerin düzenli olarak temizlenerek bakımlarının yapılması gerekmektedir. Peteklerin temizlenmediği zamanlarda, peteklerin alt kısımlarına çöken kireç yüzünden verimli ısınma sağlanamamaya başlanır. Bu kireç problemi daha sonra kazanı da etkiler ve sınıfların hiç biri ısınma sağlayamamaya başlar. Ortamdaki temiz hava yerine kirli hava oluşur ve bu durum ortamda bulunan kişileri rahatsız etmeye başlar. Firmamız tarafından yapılan okul petek temizliği sayesinde ilk günkü temizliğe ulaşan petekler ısıyı verimli bir şekilde dağıtarak ortamın ısınmasını sağlamaktadır. Bu sayede ısınmak için daha fazla yakıt kullanmanıza gerek olmamaktadır.

Petek Temizliğinde Dikkat Edilmesi Gerekenler

Son model yıkama makineleri ve temizliğe uygun, zarar vermeyen temizlik malzemeleri kullanımıyla sizlere tertemiz petekler sunmaktayız. Temiz olan petekler sayesinde öğrenciler tertemiz bir ortamda ders yapmaktadırlar. Günümüzde birçok çocukta var olan alerjik, astım gibi sorunları olan kişiler tozlu ortamlarda rahatsız olmaktadırlar. Temizlik sayesinde rahatsızlıkları olan kişilerde sorun yaşamamaktadır. Firmamız okul petek temizliği yapımında peteklerle birlikte kazanında temizliğini yaparak teslim etmektedir. Petek temizliğinin yaz aylarında yani soğuk kış günleri gelmeden yapılması tavsiye edilmektedir. Firmamız profesyonel temizlik makinesi kullanımı sayesinde merkezi ısıtma kalorifer sistemlerinizi temizlemektedir. Ayrıca temizlik sırasında kullanılan malzemelerinin kimyasal temizlik malzemesi olmamasına dikkat ederek tercih edip, peteklerinize zarar gelmesini önlemekteyiz. Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

Call Now ButtonHEMEN ARAYIN