Maltepe Kombi ve Petek Temizliği Servisi 0850 304 4053

Maltepe Petek Temizliği

Maltepe Petek Temizliği

Soğuk kış günlerinde ısınmak için kullanılan petekler belli bir zamandan sonra kirlenmektedir. Eşyaları ve kullandığımız materyallerin temizliğini yaptığımız gibi petekleri de temizlememiz gerekmektedir. Temiz olmayan peteklerin ise kirlenmeler sonucu oluşan tıkanıklıklar yüzünden ısıyı iletmeleri azalır ve ortamı ısıtmaz. Bu durumda soğuk günlerde ısınamaz ve kombinizi daha yüksek ısı derecesinde çalıştırmak zorunda kalırsınız. Isı yalıtımını destekleyen petek temizliği sayesinde ortamdaki ısı istenildiği gibi olmaktadır. Maltepe petek temizliği firması olarak bölgedeki hiç tereddüt etmeden tercih edebileceğiniz firmalar arasındayız. Ekibimizle beraber sizlere uygun fiyatlarla sunmuş olduğumuz profesyonel hizmetin garantisini de vermekteyiz.

Petek temizliği için belirlemiş olduğunuz zamanda telefon numaralarından bizlere ulaşmanız yeterli olmaktadır. Odanın büyüklüğüne göre sayısı belirlenen petekleri temizlemeyi istediğiniz sürede bitirmekteyiz. Siz aradıktan sonra ortamı görmeye gelip temizliği kaç usta ile yapacağımızı belirlemekteyiz. Yeterli sayıda usta ile hizmet verdiğimiz için istediğiniz sürede tertemiz petekleri size teslim etmekteyiz. Ayrıca temizlik sırasında dikkat edilmesi gereken noktalar vardır. Petek temizliğinde kimyasal malzeme kullanımından sonra o bölgede temizlik sonrası kimyasal malzeme kalıntısı kalmaması gerekmektedir. Aksi takdirde bu malzeme peteklerde kalıcı hasara yol açmaktadır. Bu yüzden firmamız temizlik sırasında tercih etmemektedir. Maltepe petek temizleme firması olarak tecrübeli çalışanlarımızla evinize ve peteklerinize zarar vermeden, kaliteli, garantili bir hizmetle peteklerinizin temizliğini yapmaktayız.

Firmamız çalışanları petek temizliğinde kaliteli cihazlar kullanarak peteklerin içini temizleyip belirlediğiniz süre içerisinde sizlere teslim etmekteyiz. Petekler temizlenmediği zamanlarda kirlerden dolayı filtre ve kir tutucularda tıkanıklık oluşur ve bu tıkanıklıklardan dolayı petekler ısıyı dengeli olarak dağıtamamaktadır. Bunun sonucunda ise kombinizin ayarını yükselterek daha fazla fatura ödemek zorunda kalırsınız. Petek temizliğinde tecrübe çok önemlidir. Kişi kendisi temizlemek istediğinde tecrübesinin olmamasından dolayı oldukça uzun sürede halledebilmektedir. Ayrıca yanlış malzeme kullanımı veya yanlış cihaz kullanımından dolayı peteklere zarar verme ihtimalleri de vardır. Petek temizliği Maltepe firması olarak bizi tercih ettiğinizde sizlere garantili bir temizlik hizmeti sunarak,  profesyonel ekibimizle kısa sürede peteklerinizin temizliğini halletmekteyiz. Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now ButtonHEMEN ARAYIN