Küçükçekmece Kombi ve Petek Temizliği Servisi 0850 304 4053

Küçükçekmece Petek Temizliği

Küçükçekmece Petek Temizliği

Genellikle Kış aylarında neredeyse hiç kapatmadan kullanmış olduğumuz peteklerin ortamı ısıtması için bakımlarını yaptırıp temizlenmesi gerekmektedir. Gerek işyerinizde, gerek evlerinizde kullanmış olduğunuz peteklerin verimli bir ısı yalıtımı sağlaması için belirli aralıklarla temizliğinin yapılması lazımdır. Peteklerin temiz olması ısı iletmelerini maksimum seviyeye çıkartarak daha az fatura ödemenizi de sağlamaktadır. Temiz olmayan petekler ise tıkanıklıklar yüzünden ortamı ısıtamamaktadır. Durum böyle olunca ortamda bulunan kişiler ısınamaz ve kombinizin ayarını daha da yükseltirsiniz. Peteklerin bulunduğu yerlerde ev veya iş yerlerinde sadece ısı yalıtımının yapılmış olması yeterli olmamaktadır. Bunun yanında peteklerinde temizliğinin yapılmış olması gerekmektedir. Ancak bu şekilde ısı yalıtımından yararlanılmaktadır. Küçükçekmece petek temizliği firması olarak telefon numaralarımızdan bizlere ulaşabilmektesiniz. Profesyonel ekibimizle beraber sizlere vermiş olduğumuz hizmetin garantisini de vermekteyiz.

Kalorifer tesisatının iç kısımlarında bakteriler oluşarak çamurlaşma ve tortullaşma görülmektedir. Bu sebeplerden dolayı kirlenen peteklerin düzenli olarak temizlenmesi gerekmektedir. Temizlenmeyen kaloriferlerde kirlerden dolayı filtre ve kir tutucularda tıkanıklık oluşur ve bu tıkanıklıklardan dolayı petekler verimli çalışamaz. Küçükçekmece petek temizleme firması olarak tecrübeli çalışanlarımızla kısa sürede, kaliteli ve garantili bir hizmetle peteklerinizin temizliğini yapmaktayız. Petek temizliği kimyasallar kullanarak da yapılabilir. Ancak bu kimyasalların içeriğinde bulunan maddeleri tam bilmediğimizden dolayı kullanıldıktan sonra peteklerinize kalıcı bir hasar bırakabilir. Kimyasal madde ile temizlik yapıldığı zamanlarda sonra o bölgeden kimyasalı temizlemek gerekmektedir. Firmamız peteğin temizliğine alt kısımdan başlayarak kaliteli cihaz kullanarak kalorifer ve peteklerin içi güzelce temizlenerek teslim etmekteyiz.

Petek temizliği çok zaman ayrılması gereken bir iştir. Petek temizliğini kendiniz uzun sürede ve kısmen yapabilirsiniz. Petek temizliği Küçükçekmece firması olarak bizi tercih ettiğinizde profesyonel ekibimizle kısa sürede peteklerinizin temizliğini yaparak istediğiniz gibi sizlere teslim etmekteyiz. Temizlik sonrası kaloriferleriniz randımanlı olarak çalıştığından, kombinizin ayarını yükseltmeden ısına bilmektesiniz. Kaloriferlerde eşit ısı dağılımından dolayı doğalgaz faturanızda azalarak, daha az para ödemiş olursunuz. Firmamız çalışanları prensip olarak temizlik sırasında evinizi kirletmeden sizlere teslim etmektedir. Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now ButtonHEMEN ARAYIN