Kadıköy Kombi ve Petek Temizliği Servisi 0850 304 4053

Kadıköy Petek Temizliği

Kadıköy Petek Temizliği

İnsanlar yaşamlarını sağladıkları ortamlarda ısınmak için genellikle kalorifer kullanmaktadırlar. Kalorifer peteklerinin de her eşya ve materyaller gibi belirli aralıklarla bakımlarının ve temizliğinin yapılması gerekmektedir. Bakım ve temizleme yapılmadığı zamanlarda, peteklerin iç kısımlarında bakteriler oluşarak çamurlaşma ve tortullaşma görülmektedir. Temizlenmeyen petekler ise kirlerin oluşturduğu tıkanıklıklar yüzünden ortamı ısıtamamaktadır. Bu durumda soğuk günlerinde peteklerinizden yeterli ısıyı alamaz ve kombinizi daha yüksek ayarda çalıştırırsınız. Kadıköy petek temizliği firması olarak bölgede alanında uzman firmalardan bir tanesi olarak bize güvenebilir ve telefon numaralarımızdan bizlere ulaşabilirsiniz. İstediğiniz zaman gelip kısa sürede ve garanti vererek peteklerinizi temizlemekteyiz. Alanında uzman bir firma olarak çalışanlarımızın tecrübesine güveniyor ve peteklerinizin temizliğini yaparak peteklerinizi uzun ömürlü kullanmanızı sağlıyoruz.

Petek temizliği sırasında kimyasal temizlik maddeleri kullanımı peteklerde kalıcı hasara yol açmaktadır. Kimyasal malzeme kullanımından sonra o bölgede temizlik sonrası kimyasal malzeme kalıntısı kalmaması gerekmektedir. Bu yüzden firmamız temizlik sırasında tercih etmemektedir. Temizliğe ise peteğin alt kısmından başlayarak kaliteli cihaz kullanımı sayesinde kalorifer ve peteklerin içini temizleyip belirlediğimiz süre içerisinde sizlere teslim etmekteyiz. Petekler temizlenmediği zamanlarda kirlerden dolayı filtre ve kir tutucularda tıkanıklık oluşmakta ve bu tıkanıklıklardan dolayı peteklerde ısıyı iletememe sorunu ortaya çıkmaktadır. Peteklerin temizlenmesi sonucunda ısı dengeli dağılır ve daha az fatura ödemiş olursunuz. Kadıköy petek temizleme firması olarak tecrübeli çalışanlarımızla kaliteli ve garantili bir hizmetle peteklerinizin temizliğini yapmaktayız. Ayrıca ısı yalıtımından verimli şekilde faydalanabilmek için de peteklerinizi temizletmeniz gerekmektedir.

Petek temizletmek için telefon numaralarımızdan bize ulaşmanız bu işi kısa sürede halletmenizi sağlayacaktır. Aksi takdirde peteklerinizi kendiniz temizlemeniz biraz fazla zamanınızı alacaktır. Petek temizliği Kadıköy firması olarak bizi tercih ettiğiniz de gözünüz arkada kalmamaktadır. Profesyonel ekibimizle kısa sürede peteklerinizin temizliğini yaparak istediğiniz sürede sizlere teslim etmekteyiz. Petek temizliğinin olumlu etkileri olan temizlik sonrası kombinizin ayarını yükseltmeden ve yüksek fatura ödemeden ısınabilmektesiniz. Ayrıca firmamız çalışanları temizlik sırasında çok titiz çalışarak ve uygun fiyatlar sunarak sizlere hizmet vermektedir. Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now ButtonHEMEN ARAYIN