Büyükçekmece Kombi ve Petek Temizliği Servisi 0850 304 4053

Büyükçekmece Petek Temizliği

Günümüzde evlerin yeterince ısınmama sorunuyla sık sık karşılaşılmaktadır. Bu nedenle insanlar ya daha fazla doğalgaz yakmak ya da kimi odaları kullanmamak tek elektrikli soba kullanmak gibi kendilerince yöntemler geliştirmektedirler. Bu durumda haliyle faturalara ve yaşam standartlarımıza yansımaktadır. Özellikle soğuk bölgelerde bu sorun çok daha fazla hissedilmektedir. Peki, ne gibi önlemlerle hem faturalarımızı düşürüp hem de daha sıcak bir evde oturabiliriz? Bu konuda internette veya çevrenizde pek çok şey duymuş olabilirsiniz. Ancak enine boyuna düşünüldüğünde en faydalı ve pratik çözümün petek temizliği olduğu görülecektir. Bu nedenle bizler de tecrübeli ekibimiz ile siz değerli müşterilerimiz için Büyükçekmece petek temizliği hizmeti vermekteyiz.

Özellikle soğuk bölgelerde ısınma sorununun daha fazla yaşandığı malumdur. Geçmiş yıllardaki verilere bakıldığında Büyükçekmece’nin de İstanbul’un en soğuk semti olduğu görülmektedir. Bundan dolayı bizler de alanında uzman kişilerden oluşan ekibimiz ile Büyükçekmece petek temizleme hizmeti veriyoruz. İnsanların aklında petek temizliğini neden ve ne zaman yaptırmalıyım gibi sorular oluşabilmektedir. Eğer evinizde bulunan kalorifer petekleri eski gibi ısınmıyorsa, eski verimi almak için daha çok yakmanız gerekiyorsa tesisatınızda tıkanma var demektir. Özellikle 2 yıldan uzun süredir temizleme yapılmayan kaloriferlerde peteklerin bir kısmı sıcakken bir kısmı daha soğuk olabilir veya peteklerin ısınması için daha fazla yakıt doğalgaz kullanmanız gerekebilir. Bunun nedeni kalorifer tesisatınızın içindeki sıcak suyun zamanla kireç oluşturması ve borularınızın tıkanmasıdır. Borulardaki kireçten dolayı sıcak suyun akışkanlığı ve yüzeyle temas olanağını azalmaktadır. Bunun sonucunda ise petekler istenilen düzeyde ısı yayamamaktadır.

Yukarıda nedenlerinden ve sonuçlarından bahsettiğimiz peteklerdeki tıkanıklık sorununu tecrübeli ekibimiz ile aşabilirsiniz. Petek tıkanıklığını yaptığımız temizlikle çözdükten sonra sıcak su çok daha kolay şekilde peteklere ulaşacak ve ortama yayılacaktır. Bu sayede doğalgazı daha fazla açmanız gerekmeyecek ve bu durum doğal olarak faturalarınıza da yansıyacaktır. Petek temizliği Büyükçekmece ekibimiz bu konuda son derece tecrübeli iş arkadaşlarımızdan oluşmaktadır. Ekibimiz bir yandan petek temizlik işlemini yaparken diğer yandan da evinizi kirletmemeye özen gösterir. Peteklerin içindeki kirli suyu ve kireci temizleyerek sizlere daha sıcak bir yuva sağlıyoruz. Bizlere iletişim bölümünden ulaşabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now ButtonHEMEN ARAYIN