Beykoz Kombi ve Petek Temizliği Servisi 0850 304 4053

Beykoz Petek Temizliği

Beykoz Petek Temizliği

Kış aylarında soğuk havalardan dolayı ısınmayı sağladığımız peteklerin belirli aralıklarla bakımlarını yaptırıp temizlenmesi gerekmektedir. Gerek işyerinizde, gerek evlerinizde kullanmış olduğunuz peteklerden uzun ömürlü olarak çalışmalarını sağlamak için temizlenmesi çok önemlidir. Temizlenmeyen petekler kirlerden dolayı tıkandığı için ortamı ısıtamamaktadır. Durum böyle olunca ortamda bulunan kişiler ısınamaz, kombinizin ayarını daha da yükseltirsiniz ve doğalgaz faturası için daha fazla para ödemek zorunda kalırsınız. Sadece ısı yalıtımını yaptırıp ısınmayı düşünenler için bu durum yeterli olmamaktadır. Beykoz petek temizliği firması olarak peteklerinizi temizletmek ve bakımlarını yaptırmak için uygun gördüğünüz zamanlarda, telefon numaralarımızdan randevunuzu oluşturmanız sonucunda sizlere hizmet sağlamaktayız. Firma olarak farklı bir noktamız ise yapmış olduğumuz temizliğin garantisini de vermekteyiz.

Kalorifer tesisatının iç kısımlarında zamanla bakteriler oluşmaktadır. Sıcak ortamın etkisiyle de oluşan bakteriler daha sonra çamurlaşma ve tortullaşma oluşturmaktadır. İşte bu durumlardan dolayı peteklerin düzenli olarak temizlenmesi gerekmektedir. Düzenli olarak temizlenen peteklerde gözle görülür farklar ortaya çıkmaktadır. Kaloriferlerde oluşan kir ve pisliklerden dolayı filtre ve kir tutucularda tıkanıklık oluşur ve bu tıkanıklıklardan dolayı petekler verimli çalışamaz. Beykoz petek temizleme firması kısa sürede, aklınızda soru işareti kalmayacak şekilde ve garantili bir hizmetle peteklerinizin temizliğini yapmaktayız. Petek temizliği sırasında kimyasal temizlik malzemeleri kullananlar da vardır. Ancak kimyasal temizlik malzemeleri iyi temizlenmediği zamanlarda peteklerde kalıcı hasarlar bırakabilmektedir. Firmamız ise petek temizliğini, peteğin alt kısımdan başlayarak, kaliteli cihaz kullanarak kalorifer ve peteklerin içini temizleyip teslim etmekteyiz.

Petek temizliği alanında uzman ve artık profesyonel bir hizmet sağlayan kişiler tarafından yapılması gerekmektedir. Tecrübeli ustalarımız kısa sürede halletmektedir. Bu yüzden kendiniz yapmaya çalıştığınızda çok fazla zaman ayırmanız gerekli ve bu şekilde de kısmen temizleyebilmektesiniz. Petek temizliği Beykoz firması olarak bizi tercih ettiğinizde kısa sürede ve evinizi kirletmeden peteklerinizin temizliğini yaparak istediğiniz gibi sizlere teslim etmekteyiz. Kullanılan cihazların eğitimlerini alan tecrübeli ustalarımız temizlik sırasında kullandıkları malzemelere de dikkat ederek peteklerinize de zarar vermemektedir. Petek temizliğinde  bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now ButtonHEMEN ARAYIN