Bahçelievler Kombi ve Petek Temizliği Servisi 0850 304 4053

Bahçelievler Petek Temizliği

Bahçelievler Petek Temizliği

Kış aylarında soğuk havalardan dolayı ısınmak için neredeyse hiç kapatmadan kullanılan peteklerin belirli aralıklarla bakımlarını yaptırıp temizlenmesi gerekmektedir. Gerek işyerinizde, gerek evlerinizde kullanmış olduğunuz peteklerin verimli çalışması için temizlenmesi çok önemlidir. Temiz olmayan petekler tıkanıklıklar yüzünden ortamı ısıtamamaktadır. Durum böyle olunca ortamda bulunan kişiler ısınamaz, kombinizin ayarını daha da yükseltirsiniz ve doğalgaz faturası için daha fazla para ödemek zorunda kalırsınız. Peteklerin bulunduğu ortamlarda ısı yalıtımının olması yeterli olmadığından peteklerinde temizliğinin yapılmış olması gerekmektedir. Bahçelievler petek temizliği firması olarak peteklerinizi temizletmek istediğiniz zamanlarda telefon numaralarımızdan randevunuzu oluşturmanız sonucunda sizlere hizmet sağlamaktayız. Alanında uzman ekibimizle beraber yapmış olduğumuz temizliğin garantisini de vermekteyiz.

Kalorifer tesisatının iç kısımlarında oluşan bakterilerden sonra çamurlaşma ve tortullaşma olmasından dolayı peteklerin düzenli olarak temizlenmesi gerekmektedir. Düzenli olarak peteklerinizi temizlettiğiniz zaman aradaki farkı sizde kısa sürede görmektesiniz. Kaloriferlerde oluşan kir ve pisliklerden dolayı filtre ve kir tutucularda tıkanıklık oluşur ve bu tıkanıklıklardan dolayı petekler verimli çalışamaz. Bahçelievler petek temizleme firması kısa sürede, aklınızda soru işareti kalmayacak şekilde ve garantili bir hizmetle peteklerinizin temizliğini yapmaktayız. Kimyasal temizlik malzemeleri kullanılarak yapılan petek temizliğinde kullanılan malzemeler peteklerde kalıcı hasar bırakabilir. Bu yüzden kullanılan malzeme seçiminde dikkat edilmesi gerekir ve o bölgeden kullanılan kimyasal temizlik malzemesini temizlemek gerekmektedir. Firmamız ise petek temizliğini, peteğin alt kısımdan başlayarak, kaliteli cihaz kullanarak kalorifer ve peteklerin içini temizleyerek teslim etmekteyiz.

Petek temizliği profesyonel olmayan kişiler tarafından yapılmaya çalışıldığında çok zaman ayrılması gereken bir iştir. Bu yüzden kendiniz yapmaya çalıştığınızda çok fazla zaman ayırmanız gerekli ve bu şekilde de kısmen temizleyebilmektesiniz. Petek temizliği Bahçelievler firması olarak bizi tercih ettiğinizde kısa sürede ve evinizi kirletmeden peteklerinizin temizliğini yaparak istediğiniz gibi sizlere teslim etmekteyiz. Temizlik sırasında zararlı malzeme kullanmadığımız için peteklerinize de zarar vermemekteyiz. Temizlik sonrası kombinizin ayarını yükseltmeden kullanarak, eşit ısı dağılımından dolayı doğalgaz faturanızda da düşme görülmektedir. Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now ButtonHEMEN ARAYIN