Avcılar Kombi ve Petek Temizliği Servisi 0850 304 4053

Avcılar Petek Temizliği

Avcılar Petek Temizliği

Ev ve iş yeri gibi ortamlarda soğuk kış günlerinde genellikle kalorifer kullanılmaktadır. Kalorifer peteklerinin ortamı ısıtması için belirlediğiniz zamanlarda bakımlarını yaptırıp temizlenmesi gerekmektedir. Peteklerin temizlenmesi sonucunda ısı iletmeleri artar ve daha az fatura ödemiş olursunuz. Temiz olmayan petekler ise kirlenmeler sonucu oluşan tıkanıklıklar yüzünden ortamı ısıtamamaktadır. Bu durumda soğuk günlerde ısınamaz ve kombinizi daha yüksek ısı derecesinde çalıştırırsınız. Peteklerin bulunduğu yerlerde ev veya iş yerlerinde sadece ısı yalıtımının yapılmış olması yeterli olmamaktadır. Bunun yanında peteklerinde temizliğinin yapılmış olması gerekmektedir. Ancak bu şekilde ısı yalıtımından yararlanılmaktadır. Avcılar petek temizliği firması olarak telefon numaralarımızdan bizlere ulaşabilmektesiniz. Ekibimizle beraber sizlere sunmuş olduğumuz profesyonel hizmetin garantisini de vermekteyiz.

Peteklerin iç kısımlarına çok fazla ulaşılamamaktadır. Bu durumda uzun zaman aralığında peteklerin iç kısımlarında bakteriler oluşarak çamurlaşma ve tortullaşma görülmektedir. Bu sebeplerden dolayı kirlenen peteklerin düzenli olarak temizlenmesi gerekmektedir. Petekler temizlenmediği zamanlarda oluşan kirlerden dolayı filtre ve kir tutucularda tıkanıklık oluşur ve bu tıkanıklıklardan dolayı petekler ısıyı dengeli olarak dağıtamamaktadır. Avcılar petek temizleme firması olarak tecrübeli çalışanlarımızla kısa sürede, kaliteli ve garantili bir hizmetle peteklerinizin temizliğini yapmaktayız. Petek temizliğinde bazı kişiler kimyasal temizlik maddeleri kullanmaktadır. Kimyasal madde ile temizlik yapıldığı zamanlarda sonra o bölgeden kimyasalı temizlemek gerekmektedir. Firmamız petek temizliği sırasında peteklerde kalıcı bir hasar olmaması için kimyasal temizlik malzemeleri kullanmamaktadır. Temizliğe peteğin alt kısmından başlayarak kaliteli cihaz kullanımı sayesinde kalorifer ve peteklerin içini temizleyip belirlediğimiz süre içerisinde sizlere teslim etmekteyiz.

Peteklerinizi kendiniz temizlemek istediğinizde uzun sürede ve kısmen temizleyebilirsiniz. Petek temizliği Avcılar firması olarak bizi tercih ettiğiniz için sizleri pişman etmemekteyiz. Profesyonel ekibimizle kısa sürede peteklerinizin temizliğini yaparak istediğiniz gibi sizlere teslim etmekteyiz. Temizlik sonrası kombinizin ayarını yükseltmeden ısına bilmektesiniz. Alanında uzman bir firma olarak çalışanlarımızın tecrübesine güveniyor ve peteklerinizin temizliğini yaparak sizleri hayal ettiğiniz görüntüye kavuşturuyoruz. Firmamız çalışanları temizlik sırasında evinizi kirletmeden sizlere teslim etmektedir. Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now ButtonHEMEN ARAYIN