Arnavutköy Kombi ve Petek Temizliği Servisi 0850 304 4053

Arnavutköy Petek Temizliği

Arnavutköy Petek Temizliği

Soğuk kış günlerinde ısınmayı sağladığımız petekler sürekli olarak kullanıldığı için verimli çalışmasını sağlamak adına, belirli aralıklarla bakımlarını yaptırıp temizlenmesi gerekmektedir. Temiz olmayan peteklerin ısıyı iletmeleri daha da azalmaktadır. Peteklerin temiz olmaması yüzünden ısıyı iletemedikleri zaman kış aylarında ısınamaz ve kombinizi daha yüksek ayarda çalıştırmaya başlarsınız. Yüksek ayarda çalışan kombiden dolayı ödediğiniz artan doğalgaz faturaları da bütçenize zarar vermektedir. Binalara ısı yalıtımı yaptırarak ortamın ısınmasını sağlamaya çalışmak yeterli olmamaktadır. Isı yalıtımına destek olarak peteklerinde temizliğinin yapılmış olması gerekmektedir. Ancak bu şekilde ortamdaki ısı ayarlanabilmektedir. Arnavutköy petek temizliği firması olarak istediğiniz zaman firma telefon numaralarımızdan bizlere ulaşabilmektesiniz. Profesyonel ekibimizle sizlere sunmuş olduğumuz temizliğin garantisini veren bir firmayız.

Petekler bazı sebeplerden dolayı kirlendiği için temizlenmesi gerekmektedir. Kalorifer tesisatının iç kısımlarında bakteriler oluşmaktadır. Daha sonrasında ise bakterilerden dolayı çamurlaşma ve tortullaşma görülmektedir. Bu sebeplerden dolayı kaloriferin iç kısmı kirli bir hal almakta ve temizlenmesi gerekmektedir. Temizliği ve bakımı yapılmayan kaloriferlerde kirlerden dolayı filtre ve kir tutucularda tıkanıklık oluşur ve bu bölümlerin ısıyı iletmeleri azalmaktadır. Arnavutköy petek temizleme firması olarak tecrübeli çalışanlarımızla kısa sürede peteklerinizin temizliğini yapmaktayız. Petek temizliğine, peteğin alt kısmından başlayarak, kaliteli cihaz kullanarak kalorifer ve peteklerin içini tertemiz yapıp siz değerli müşterilerimize teslim etmekteyiz.

Petek temizliği profesyonel olmayan kişiler tarafından yapıldığında çok uzun sürede temizlenmektedir. Petek temizliğini kendiniz yardım almadan yapmak istediğinizde temizliği kısmen yapabilirsiniz. Petek temizliği Arnavutköy firması olarak bizi tercih ettiğinizde profesyonel ekibimizle kısa sürede peteklerinizin temizliğini halletmekteyiz. Temiz olan petekleriniz sayesinde kombinizin ayarını çok yükseltmenize gerek kalmadan ve yüksek doğalgaz faturalarına maruz kalmadan ısınabilmektesiniz. Temizlikten sonra kaloriferleriniz randımanlı olarak çalışarak verimli bir ısınma sağlamış olursunuz. Kaloriferlerde eşit ısı dağlımı oluşur. Bunlar sonucunda doğalgaz faturanızda azalma olur ve daha az bütçe ayırmış olursunuz. Firmamızı tercih edip kendiniz temizlemediğiniz için zamanınızda size kalmış olur. Firma çalışanlarımızın sayesinde evinizi kirletmeden temizliği yapmaktayız. Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now ButtonHEMEN ARAYIN